• Mistrzostwa Cheerleaders

Wycieczka do Krakowa

Legendy głoszą, że istnieje rok szkolny, w którym nie odbyła się chociażby jedna kilkudniowa wycieczka... A, że w każdej legendzie jest ziarnko prawdy, tak więc naszej klasie w latach szkolnych 2009/2010 oraz 2010/2011 nie przypadł zaszczyt uczestniczenia w żadnym dłuższym wyjeździe. Postanowiliśmy jednak zastosować się do powiedzenia "do trzech razy sztuka" i tym sposobem na początku listopada 2011 roku udało się zorganizować czterodniową wyprawę. Zanim do niej doszło, na początku był drobny problem z określeniem celu podróży, ale dość szybko wszyscy doszli do wniosku, że nad morzem w listopadzie jest odrobinę za zimno, a "morsów" w naszej klasie niewielu, więc wybór padł na stolicę Małopolski - Kraków.
Zainteresowanych przebiegiem samej wycieczki odsyłam do załączonego pliku PDF, w którym znajduje się niezwykle obszerna, ciekawa i szczegółowa relacja zdana przez jedną z naszych opiekunek, panią prf. Annę Pękul.