• Mistrzostwa Cheerleaders

Literatura nie jest od rozwiązywania zagadnień, ona je stawia.

 10 lutego 2012 r. na scenie CKiS odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej Kamień Wiary. Jest to impreza o charakterze konkursowym, adresowana do młodzieży szkół średnich i dorosłych, otwarta dla publiczności.  Wraz z uczestnikami z naszej szkoły przybyliśmy tam i mieliśmy okazję wzbogacić się o nowe doświadczenie, jakim jest wysłuchanie wielu młodych ludzi, którzy w fenomenalny sposób ukazują nam piękno literatury.  W kategorii recytatorskiej wzięła również udział Justyna Jasińska, uczennica naszej klasy.

Poezja może być dla człowieka tak ucieczką od codzienności, jak też odpowiedzią na problemy. Nasuwa przemyślenia, które pomagają nam na co dzień, by znaleźć drogę do sensu i zadowolenia z życia.

Komentarze