• Mistrzostwa Cheerleaders

Witamy na stronie klasy 3a

Klasa 3a liczy 24 osoby w tym aż 5 panów i 19 dziewczyn. Wychowawcą klasy 3a jest pani Aneta Gadomska. Funkcję gospodarza pełni Paulina Wesołowska. Jej godnym zastępcą jest Izabella Ziółkowska. Za finanse w naszej klasie odpowiada Klaudia Biernacka, a wszystkie ważniejsze wydarzenia w naszej klasie uwieczniają w kronice klasowej Aleksandra Gołaszewska i Ewelina Strąk. O piękno naszych gazetek ściennych w sali nr 48 dbają: Paulina Wesołowska i dwie Katarzyny: Kasia Gąsiorek i Kasia NurkiewiczKiss

A oto nasza lista:

 1. Biernacka Klaudia
 2. Chróścicki Dominik
 3. Chrupek Katarzyna
 4. Gagatnicka Natalia
 5. Gałązka Ewelina
 6. Gawrych Karol
 7. Gąsior Ewelina
 8. Gąsiorek Katarzyna
 9. Gołaszewska Aleksandra
 10. Grotkowska Iga
 11. Jusińska Klaudia
 12. Kielan Edyta
 13. Krasieńko Gracjan
 14. Łoń Sylwia
 15. Makowski Wiktor
 16. Nurkiewicz Katarzyna
 17. Rostek Martyna
 18. Różańska Monika
 19. Strąk Ewelina
 20. Sulich Paulina
 21. Sówka Rafał
 22. Wesołowska Paulina
 23. Wyrobek Karolina
 24. Ziółkowska Izabella