• Mistrzostwa Cheerleaders

28 lutego 2013 r.

Prezentacja publiczna projektu "Kalejdoskop" odbyła się w Węgrowskim Ośrodku Kultury 28 lutego podczas konferencji powiatowej na podsumowanie Roku Janusza Korczaka. Aby obejrzeć performance, przyjechała Maja Dobiasz, koordynatorka projektu "Kulthurra! Zajęcia artystyczne w szkole" z ramienia Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej. Podajemy link do strony z relacją z wydarzenia: http://www.ceo.org.pl/pl/kulthurra/news/kalejdoskop-w-wegrowskim-osrodku-kultury. Natomiast tutaj: zdjęcia znajdziesz fotografie Karoliny Stolarz z próby, z przedstawienia oraz części konferencji w Węgrowie.

27 listopada 2012 r.

Weź udział w Wirtualnym Festiwalu "Kulthurry!" (link do informacji).

26 listopada 2012 r.

Aktywność realizatorów "Kalejdoskopu" możesz śledzić na Blogu "Kulhurry!".

20 września 2012 r.

Zapoznaj się z harmonogramem projektu "Kalejdoskop" (załącznik Word). Realizatorzy komunikują się z sobą poprzez grupę utworzoną na Facebooku.

15 czerwca 2012 r.

W załączniku Word znajdziesz szczegółowe informacje o projekcie "Kalejdoskop" i zaproszenie do udziału.

Kulthurra!

25 maja 2012 r.

Spośród 35 projektów nadesłanych na ogłoszony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej konkurs "Moje miejsce, moja historia" wybranych zostało 13, które uzyskają wsparcie w ramach programu Kulthurra! Zajęcia artystyczne w szkole. Jak piszą organizatorzy - "Wybór nie był najłatwiejszy. Staraliśmy się docenić te projekty, które miały ciekawy, ale i konkretny pomysł na artystyczną prezentację tematu, a działania zostały w nich realnie zakreślone". Jeden z projektów to "Kalejdoskop" stworzony przez Martynę Rydzewską (II b) i Adama Gąsiora (IIc). O założeniach projektu i możliwościach uczestnictwa w nim napiszemy juz wkrótce.

Komentarze