• Mistrzostwa Cheerleaders

Warztaty dziennikarskie "Okiem młodych"

 

W weekend od 25 do 27 maja roku bieżącego trzy osoby z naszej szkoły (Martyna Rydzewska, Adam Gąsior, Michał Stelmaszek) miały okazję udoskonalać swoje umiejętności związane z pisaniem i wyrażaniem opinii poprzez uczestnictwo w warsztatach dziennikarskich, które odbyły się w Broku. Zorganizowało je Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej w ramach współpracy z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej jako projekt „Okiem Młodych”.

Podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy poznali od podstaw budowę niektórych form dziennikarskich, dowiedzieli się, jak działają media od podszewki oraz przećwiczyli nabyte umiejętności przed innymi uczestnikami i przed kamerą.

Warsztaty upłynęły szybko, zdecydowanie za szybko, chociaż mam wrażenie, że duża ilość wiedzy, jaką starali się nam przekazać wykładowcy, pomimo tak małej ilości czasu, zostanie w nas na długo i dzięki tym wiadomościom stworzymy niejeden dobry artykuł (nie oszukujmy się – perfekcjonistami pod tym względem po jednych warsztatach nie będziemy...).

Na długo niezapomniane dla nas chwile, które udało się uchwycić okiem aparatu możecie zobaczyć poniżej. Zapraszam do przeglądania galerii.

Michał Stelmaszek (kl. IIc)

Komentarze