• Mistrzostwa Cheerleaders

                                   KLASA IA                                                           

Jest to klasa, w której zgromadzili się wszyscy humaniści, którzy chcieli podjąć naukę w naszej szkole. Tak naprawdę jest to profil o nachyleniu dziennikarskim, chociaż w obiegu częściej używany jest zwrot "klasa humanistyczna". To właśnie nasza klasa od przyszłego roku będzie posiadała rozszerzenia z języka polskiego, języka angielskiego, a także historii. Oczywiste jest, że nie każdy przyszedł tutaj ze względu na swoje upodobania, ponieważ wielu jest takich, którzy po prostu bali się rozszerzeń przedmiotów ścisłych, a te humanistyczne wydają się pozornie łatwiejsze. Naszą wychowawczynią jest Pani prof. Marzena Ogonowska. Klasa liczy dwudziestu dziewięciu uczniów z czego przeważającą cześć stanowią dziewczęta, jest ich dokładnie dwadzieścia. Łatwo zatem obliczyć, że chłopców jest tylko dziewięciu. Nasza klasa jest na tyle osobliwa, że większość uczniów zdążyła się dobrze poznać jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, a to dlatego, że udało nam się za pomocą portalu społecznościowego facebook.com odnaleźć większość osób i zorganizować integracje, a raczej integracji, ponieważ na jednej się nie skończyło. Miało to swoją dobrą stronę, ponieważ już na początku roku byliśmy bardziej zgrani niż inne klasy co zostało zauważone przez wielu nauczycieli. Mamy nadzieję, że nie tylko początek naszego pobytu w szkole będzie udany, ale przez wszystkie trzy lata(oby tylko trzy lata) nauki będzie tak samo.

 Samorząd klasowy:

Gospodarz: Katarzyna Politowska

Zastępca gospodarza: Karol Miszczuk

Skarbnik: Anna Bala i Paulina Wojtyra

Sekretarz: Małgorzata Molska i Paulina Wysocka

    

Lista uczniów:                                                                          

1. Angowska Magdalena

2. Bala Anna

3. Baranowska Elwira

4. Barański Jakub

5. Brodzik Michał

6. Decyk Iwona

7. Dudkiewicz Karolina

8. Dybowski Jakub

9. Gierak Robert

10. Jakubowski Rafał

11. Kosiorek Michał

12. Kostrzewa Anita

13. Miszczuk Karol

14. Młynarczyk Maciej

15. Molska Małgorzata

16. Nowak Edyta

17. Osemka Ilona

18. Pełka Eliza

19. Politowska Katarzyna

20. Puchta Kinga

21. Rojek Joanna

22. Siwek Adrian

23. Szadkowska Olga

24. Szczęsna Kinga

25. Ufnal Weronika

26. Wojtyra Paulina

27. Wycech Dominika

28. Wysocka Paulina

29. Wyszyńska Natalia         

Komentarze