• Mistrzostwa Cheerleaders

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Węgrowie, LO im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie oraz NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty Zdjęcie: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Węgrowie, LO im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie oraz NSZZ i  Wychowania 2626 w Łochowie zapraszają na otwarte dla publiczności prezentacje uczestników Małego Finału Konkursu Ojczyzny Polszczyzny. Impreza odbędzie się w sali konferencyjnej LO w Łochowie w dniu 10 listopada 2012. Początek o godzinie 10. 45. Wydarzenie będzie częścią obchodów Święta Niepodległości i potrwa około 2 godzin.
Przedsięwzięcie znalazło ponadto sojuszników w: Fundacji Gazety Podlaskiej (Tomasz Olko), Wydawnictwie Volumen (Andrzej Borowski). Przekazały one nagrody dla uczestników. Przwodnicżącą składu jury będzie związkowa koleżanka dr Jolanta Sawicka-Jurek, pracownik Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

 

Komentarze