• Mistrzostwa Cheerleaders

http://www.ojczyznapolszczyzna.pl/dokument/Konkurs-Ojczyzny-Polszczyzny-plakat.jpg10 listopada 2012 r. W sali konferencyjnej  LO w szranki stanęło 8 osób, by zmagać się o awans do finału Konkursu Ojczyzny Polszczyzny. W czasie, gdy uczestnicy przygotowywali swoje wystąpienia, w sali trwał koncert pieśni legionowych w wykonaniu chóru szkolnego kierowanego przez x. Marka Wróbla. W konkursie zwyciężyła Martyna Rydzewska, uczennica III klasy LO w Łochowie, miejsce II zajęła jej koleżanka z klasy Justyna Jasińska (obie są wychowankami dr Jerzego Szei), na miejscu III znalazł się Norbert Bański, także łochowski trzecioklasista. Dwa wyróżnienia trafiły do rąk Karoliny Perzyny z Sadownego i Sylwii Feliszek z Warszawy. I nagrodę stawnowiły albumy wydawnictwa Volumen oraz seria Kanon Literatury Podziemnej. Każdy z uczestników oraz opiekunowie uczniów otrzymali śliczne ręcznie wykonane sowy, dzieło ceramika Romana Kuzelyaka, oraz książki wydane przez Fundację "Gazety Podlaskiej" im. prof. Kłopotowskiego. Już 30 listopada i 2 grudnia we wrocławskim Ossolineum rozegra się finał konkursu. Mazowsze będzie reprezentowała Martna Rydzewska.

Relacja z wręczenia nagród w Internecie:

Trzecie okienko od dołu, proponuję zacząć od 30 minuty.

Komentarze