• Mistrzostwa Cheerleaders

Z radością zawiadamiamy, że Ilona Siwak (3b) została finalistką XXV Olimpiady Filozoficznej. Zabrakło jej tylko dwa procent punktów do tytułu laureatki (otrzymała 83 punkty na 100 możliwych, od 85 zaczynały się miejsca laureatów).

 

Historia udziału:

W tym roku szkolnym postanowiłem, po dłuższej przerwie, znów zająć się przygotowaniami uczniów do olimpiady filozoficznej. (JS)

Uczennica klasy III b Ilona Siwak jako jedyna uczestniczka siedleckich eliminacji pisemnych stopnia okręgowego Olimpiady Filozoficznej zakwalifikowała się do etapu ustnego, otrzymując 68,5 pkt na 80 możliwych. Następna za nią osoba spośród 23 uczestników etapu II. OF otrzymała 45 pkt.

 

il

 

23. lutego Ilona przystąpiła do części ustnej eliminacji okręgowych. Zdała, uzyskując znakomity wynik. Zostanie zarekomendowana przez Komisję Okręgową Olimpiady Filozoficznej do udziału w finałach. Akceptacja rekomendacji jest w rękach Komitetu Głównego OF, ale wg zapewnień Sekretarza KO będzie to formalność, ponieważ uczennica naszego liceum ma duży zapas punktów.

 

Z radością zawiadamiamy, że decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Filozoficznej Ilona została zakwalifikowana do finałów ogólnopolskich, które odbędą się 20. kwietnia w Pałacu Staszica w Warszawie (siedziba Polskiej Akademii Nauk).

Komentarze