• Mistrzostwa Cheerleaders

Jesteśmy klasą społeczno-prawną, do której uczęszcza dwadzieścia sześć osób. Opiekę nad Nami sprawuje prof. Katarzyna Gołaszewska, która uczy nas również matematyki. Od pierwszego dnia spodobała Nam się szkoła i z chęcią do niej uczęszczamy, nauczyciele są bardzo mili i pomocni, a atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna. Od momentu przekroczenia drzwi naszej klasy, staliśmy się jedną rodziną, pierwsze nieśmiałe uściski dłoni zamieniły się w długie i szczere rozmowy. 

Lista uczniów :

1. Bartosiewicz Karolina
2. Bobrowicz Beata
3. Bronowska Małgorzata
4. Gałązka Paulina
5. Grądzki Łukasz
6. Grotkowska Milena
7. Jaczewski Patryk
8. Jarosz Ewa
9. Jarosz Maria
10. Kalinowski Wojciech
11. Kośnik Olga
12. Malinowska Kinga
13. Marchel Natalia
14. Osial Dawid
15. Pielach Daria
16. Skórka Mateusz
17. Skrzypek Karolina
18. Smętna Aleksandra
19. Stolarz Zuzanna
20. Strąk Patrycja
21. Stryjek Ewelina
22. Sycik Aleksandra
23. Szutkowski Jakub
24. Szymanik Adrianna
25. Szymanik Olga
26. Ściborowska Urszula

Komentarze