• Mistrzostwa Cheerleaders

23 stycznia 2014 r. NSZZ "Solidarność" zaprasza do udziału w konkursie literackim "Zło dobrem zwyciężaj" - ksiądz Jerzy Popiełuszko w służbie prawdy i wolności. Szczegóły znajdziesz tutaj.

20 października 2013 r. XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski w Jadowie - poproś o informację swojego polonistę (regulamin znajduje się na tablicy w pokoju nauczycielskim). 

8 października 2013 r. Informacje o konkursach "Bliżej Norwida" znajdziesz w załącznikach.

24 września 2013 r. Obejrzyj wystawę "Rzeczpospolita Norwidowska" (dolny korytarz). Weź udział w Konkursie Ojczyzny Polszczyzny.

18 września 2013 r. 1. Zapraszam na wydarzenie w rocznicę śmierci Cypriana Norwida. Zaproszenie jest także w pliku "Norwid Sulejów". 2. Wybierz się na znakomite "Rozmowy przy wycinaniu lasu". Szczegóły: http://www.dom-kultury.pl/Rozmowy-przy-wycinaniu-lasu,2,179 i na plakacie (plik "Rozmowy"). Informacje o sztuce Stanisława Tyma: "Rozmowy..." Tyma.

17 września 2013 r. Weź udział w 44. Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego. Szczegóły: http://www.olijp.pl.

15 września 2013 r.

Zapoznaj się z regulaminem ogólnopolskiego konkursu poetyckiego Nowe Inspiracje. Zapoznaj się z regulaminem konkursów: recytatorskiego i poezji śpiewanej: Norwid Wyszków.

Komentarze