• Mistrzostwa Cheerleaders

Jaka jest klasa 3B ?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednym słowem.    

Nasza 26-osobowa ekipa jest bardzo zgrana. Doskonale się dogadujemy i szybko dochodzimy do kompromisów.

Lubimy wspólnie spędzać czas, nie tylko podczas szkolnych przerw, ale i po lekcjach np. świętując czyjeś 18-naste urodziny.

Jesteśmy bardzo utalentowani,co widać patrząc na nasze wyniki w nauce, a gdy któreś z nas ma z czymś problem pomagamy sobie nawzajem. Próbujemy swoich sił w konkursach i często te próby kończą się sukcesem

Jesteśmy dobrymi ludźmi dlatego wspieramy się nie tylko psychicznie, dużo rozmawiając, ale i fizycznie, dzieląc się smacznym śniadankiem. Uwielbiamy dawać sobie prezenty, co sprawia nam ogromną radość.

Jesteśmy aktywni w życiu nie tylko klasy, lecz także szkoły. Da się zauważyć kogoś z 3B zarówno przy sprzęcie jak i w gazetce szkolnej.

Ambitny to drugie imię większości z uczniów tej klasy. Dowodem na to wybrane są przez nas fakultety. Pod tym względem nasza klasa to porządna mieszanka. Kto wie? Może wśród nas są przyszli laureaci nagrody Nobla?

Jesteśmy różni i właśnie w tej różnorodności tkwi nasza siła. Nasze wszechstronne zainteresowania sprawiają, że nigdy nie brakuje nam tematów do rozmowy. Muzyka, film, książka, sport, gotowanie, fotografia motoryzacja ... Można by wymieniać i wymieniać. Ta ostatnia pasja jest spowodowana masowym zdawaniem egzaminu na prawo jazdy.

Szprechamy po niemiecku, spikujemy po angielsku, a język polski to dla nas pestka. Dosłownie. Trudno nam go rozgryźć ale uparcie próbujemy. Czasem stajemy się także filozofami i zastanawiamy się " czemu wilk tak wyje w księżycową noc ". Liczymy deltę ( nie tylko na lekcji) przez to nasi matematycy prowadzą styl życia niczym parabole- raz na górze, raz na dole.Biolodzy wnikają w tajniki naszego organizmu a geologowie w głąb planety by sprawdzić czy głaz ma także duszę. Wosowicze analizują otaczające nas społeczeństwo a historycy szukają podobnych przypadków w przeszłości.

Wystarczy tylko na nas spojrzeć i od razu widać, że nie jesteśmy zwyczajnymi licealistami i licealistkami. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, wdzięk, klasa, kultura osobista, punktualność, wysoka frekwencja, dobre wyniki... Czy można chcieć czegoś więcej ? :)

Komentarze