• Mistrzostwa Cheerleaders
To była pierwsza nasza wspólna Wigilia klasowa. Według planu rano powinniśmy mieć lekcje, ale my musieliśmy przecież przygotować klasę na tip top, więc poprosiliśmy panią Dinę, aby darowała nam lekcję angielskiego. Udało się! :) Więc zaczęliśmy pracować nad naszą Wigilią. Wszyscy starali się czymś zająć. Chcieliśmy jeszcze dopracować szczegóły na matematyce, ale się nie udało… Nadszedł ten moment, w klasie panował chaos. Kiedy wszyscy byliśmy w klasie, zaczęliśmy łamać się opłatkiem, i składać sobie szczere życzenia. Następnie zasiedliśmy do stołu i częstowaliśmy się smakołykami jakie przynieśliśmy. Co chwila robiliśmy sobie wspólne zdjęcia. Dla nas godzina nie starczyła na wspólną Wigilię, więc po jasełkach powróciliśmy do klasy i dalej ucztowaliśmy. Niestety w końcu nadszedł ten czas, kiedy musieliśmy powoli sprzątać klasę i się żegnać. 

Komentarze