• Mistrzostwa Cheerleaders

 

Witamy na stronie klasy 3a! :D

 

Lista uczniów

 

 1. Banaszek Piotr
 2. Bański Norbert
 3. Baranowska Olga
 4. Bobrowski Rafał
 5. Branicki Eryk
 6. Cymerman Lidia
 7. Deptuła Karol
 8. Dudkiewicz Sylwia
 9. Giesek Aleksandra
 10. Graczyk Sylwia
 11. Jarosz Julita
 12. Kądziela Martyna
 13. Kogut- Maliszewska Zoja
 14. Kopania Karolina
 15. Kowalewska Dorota
 16. Krawczyk Michał
 17. Lewandowska Natalia
 18. Myszkowska Monika
 19. Owsianko Zyta
 20. Pierzchanowska Magdalena
 21. Puścian Aleksandra
 22. Pych Monika
 23. Reluga Agnieszka
 24. Rudo Justyna
 25. Rydzewska Karolina
 26. Smolewski Radosław
 27. Sołtysiak Łukasz
 28. Sośnicka Marzena
 29. Stryjek Piotr
 30. Szczęsny Arkadiusz
 31. Wójcik Natalia
 32. Wydryszek Iwona

Do naszej klasy zapisany był również ś.p. Michał Wisniewski. Niestety od 20 lutego 2012r. nie ma go już wśród nas...

 

Nasza klasa "A" istnieje od 1 września 2010r. W ciągu tych lat pożegnalismy się z paroma znajomymi, ale na osłodę zycia zyskaliśmy również paru nowych , świetnych kolegów. Chociaż pochodzimy z różnych miejscowości: Łochowa, Prostyni, Jadowa, Grabowca, Łopiankki, Mrozowej Woli, Złotek, Kalisk, Kiełczewa, Jasiorówki, Budzisk, Kamionny, Łosiewic, Burakowskiego, Ostrówka i Pogorzelca, to nie sprawia nam to problemów w tworzeniu zgranej grupy. Wspieramy się wzajemnie i mamy nadzieję, że nasze więzi przyjaźni i miłości(;D) przetrwają dłuuuuugie lata. Ale żeby nie było tak słodko, czasem zdarzają nam się " burzliwe negocjacje". Jesteśmy bardzo zróżnicowani pod każdym względem, poczynając od hobby a kończąc na wyznaniu.

 

Samorząd klasowy:

Gospodarz - Monika Pych

Zastępca gosp. - Karolina Rydzewska

Skarbnik - Piotr Banaszek

Komentarze