• Mistrzostwa Cheerleaders

Znalezione obrazy dla zapytania Olimpiada Wiedzy o mediachMedia to we współczesnych państwach demokratycznych IV władza. Wszyscy wiedzą o jej znaczeniu i odczuwają wpływ, niewielu jednak zna tajemnice jej działania. Media rządzą prawie wszystkim, w tym także, a może przede wszystkim, naszym życiem. Olimpiada Wiedzy o Mediach to ogólnopolska inicjatywa uczelni z całego kraju, szansa dla uczniów klas maturalnych, którzy chcą zdobyć jeden z 48 indeksów na kierunku dziennikkarskim. Poprzednikiem OWM był I ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mediach, odbywający się w roku szkolnym 2014/2015 w analogicznej jak Olimpiada formule. Uczniowie naszej szkoły brali udział zarówno w konkursie, jak też kontynuującej go od roku szkolnego 2015/2016 Olimpiadzie Wiedzy o Mediach. Patronat nad Olimpiadą objęły Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Osiągnięcia:

I Konkurs Wiedzy o Mediach, finały w Warszawie, 20-21 marca 2015 r.: Elwira Baranowska - tytuł Laureata i nagroda w postaci indeksu i stażu w wybranym medium. Zobacz stronę konkursu.

II Olimpiada Wiedzy o Mediach, finały w Warszawie, 18-19 marca 2016 r.: Kamil Styś - tytuł Laureata i nagroda w postaci indeksu. Zobacz stronę olimpiady.

Komentarze