• Mistrzostwa Cheerleaders

Klasa IB liczy 28 uczniów. Naszą wychowawczynią jest pani profesor Marta Wierzchołowska, ucząca w naszej szkole języka niemieckiego.

Większość z nas to urodzeni ścisłowcy, choć znajdują się tu także humaniści.

Jak przystało na młodych ludzi- jesteśmy zaangażowani w doskonalenie swoich osobowości i zapaleni do pracy, czemu dowodzi fakt, iż duża część klasy uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne. Niektórzy z nas potrafią grać na instrumentach muzycznych -  mamy w klasie pianistkę, akordeonistę, a także paru gitarzystów. Interesują nas przeróżne rzeczy, począwszy od sztuki po lotnictwo.

gh

Mimo że pochodzimy z różnych miejscowości i poznaliśmy się niedawno, jesteśmy ze sobą zgrani i chętni do spotkań poza szkołą.  My łapiemy każdy dzień, naszym mottem „CARPE DIEM”: dumna Dominika, myślący Michał, bajerancki Bartek, asertywny Adrian, elokwentny Eryk, miły Mateusz, kreatywny Kamil, pomocny Przemek, jedyna Julia, mądra Marysia, pilna Patrycja, majestatyczny Mateusz, bystry Borys, gadatliwa Gabrysia, otwarta Olga, aktywna Aleksandra, przyjemna Paulina, sympatyczna Sandra, jasnowłosa Julia, genialna Gabrysia, gigantyczny Grzesiek, koleżeńska Kamila, pomysłowa Patrycja, maluteńka Marta , niebiańska Natalia, wspaniała Wioleta oraz tajemniczy Tomek (obecnie w Stanach) i magiczna Marysia (z nauczaniem indywidualnym)

Pozdrawiamy wszystkich!

Komentarze