• Mistrzostwa Cheerleaders

Sala biologiczna nr 46 - tu odbywają się zajęcia z biologii, ekologii i ochrony środowiska. Wszyscy uczniowie naszej szkoły należą do Ligi Ochrony Przyrody. Sala ta często odwiedzana jest przez uczniów, absolwentów i gości przyjeżdżających do szkoły. Mamy tu bardzo dużo roślin doniczkowych, m.in. wieloletnie kaktusy, które podarował nam pan Stanisław Mill ze swojej kolekcji. Wśród roślin widać i słychać hodowle zwierząt: krzyczą papugi, stukają o szybę akwarium żółwie wodne a żółw grecki leniwie spaceruje po swoim terrarium. W pięknie urządzonym pokoiku bujają się na gałązkach patyczaki i co jakiś czas oszukują opiekunów zrzuconą skórką. Na szafach z pomocami naukowymi widnieje makieta lasu, którą ciągle uzupełniamy o nowe eksponaty. Na każdym wolnym skrawku ściany eksponujemy prace plastyczne i fotograficzne uczniów, ale najlepiej samemu to zobaczyć – zapraszamy...

Komentarze